Naša vízia bardejovskej kaviarne

V našom meste nám chýbala kaviareň kde sa dá najesť

V krátkosti o kaviarni

Priestor: Náš priestor má kapacitu 30 miest na sedenie. Je vhodný na pracovné i súkromné posedenia a stretnutia všetkého druhu. Ak plánujete firemné akcie, či oslavy narodenín, menín,  životných jubileí, stretnutia po rokoch zo školy, prvé sväté prijímanie atď., radi zabezpečíme, všetko potrebné vrátane cateringu, výzdoby a technického mediálneho zabezpečenia (projektor, plátno, ozvučenie, internetové pripojenie). Rezervujte si priestor tu

Program: V našom týždennom harmonograme nájdete program pre  fanúšikov filmu, hudby a besied, ako aj rôzne akcie pre najmenších. Aktuálne informácie nájdete tu.

Breakfast Dessert Party Ideas Social Media Graphic

Všetko jedlo je delikátne, denne pripravované s láskou

Podporujeme lokálnu komunitu a snažíme sa nakupovať a spolupracovať s miestnymi podnikateľmi

Breakfast Dessert Party Ideas Social Media Graphic (1)

Milujeme dobré jedlo

Pohostenie: Ponúkame širokú paletu raňajkových jedál už od siedmej hodiny rannej. Výborné polievky, sendviče, šaláty a múčne jedlá si môžete vychutnať po celý deň.

Osviežujúce miešané nápoje s alkoholom či bez, čapované pivo, výberove víno, kvalitný spirit alebo čerstvo zomletú aromatickú kávu vám pripravia naše baristky. A dezerty od najlepšej cukrárky z okolia s vyše 30-ročnou praxou a skúsenosťami aj zo zahraničia, vás isto nesklamú.